Přihlásit Registrace

4smart.cz  (4smart.cz)

big_logo.pngProjekt 4smart.cz nabízí profesionální služby v oblasti virtuálních serverů které doplňuje o předem připravená řešení - hotové instalace nejrůznějších prostředí pro nasazení webu, poštovní služby, VoIP komunikace, e-shopy, e-learning, apod. Naše služby lze nezávazně vyzkoušet jen za cenu registrace! ## Hotová řešení ## V naší nabídce najdete mnoho tzv. šablon od minimálních instalací OS Linux až po účelové instalace pro příjem a odesílání emailů, VoIP ústředny, virtuální posluchárny bigbluebutton, e-shopy jako je prestashop, e-learning: moodlem nebo CMS: drupal, wordpress. Stačí zvolit šablonu a výsledný virtuální server je hotov do 2 minut. ## Chytrá řešení ## - IPv4 adresy z neveřejného rozsahu - mapování portů tcp/udp - reverzní HTTP proxy servery - automatické nastavení reverzních DNS záznamů (PTR) - inteligentní firewall na každém fyzickém serveru - sledování spotřeby kreditu a upozornění na neobvyklé zvýšení - sledování provozních stavů každého virtuálního serveru a notifikace při problémech - automatické přidělení subdémény .4samrt.eu každému serveru - IPV6 jako notorická samozřejmost - IPv4 adresy z veřejného rozsahu - plánovač zálohování - klonování souborů záloh mezi VPS - změna provozních stavů VPS s okamžitým efektem - týdenní reporty o stavu vašich služeb na 4smart.cz emailem - automatické vystavování platebních dokladů - možnost platit kartou, kredit Vám navýšíme do 5 minut - možnost platit bankovním převodem, kredit se připíše automatizovaně - obsluha v podobě člověka je na 4smart.cz potřeba jen málo, vše prostě FUNGUJE! Spektrem zákazníků 4smart.cz jsou převážně firmy, projekt je však vhodný pro kohokoliv. Pokud máte nějaký startup, napište nám, můžete získat kredit zdarma do začátku!

Cena: 33,- Kč / měsíčně

Chci objednat

0,- Kč / čtvrtletně; 0,- Kč / půlročně; 0,- Kč / ročně )

Cena je odvislá od spotřeby systémových zdrojů. Zastavením virtuálního serveru lze ušetřit. Ušetřit lze také použitím neveřejné IPv4 adresy místo veřejné (pokud je to možné). Bližší pohled na ceny najdete na stránce projektu u hotových řešení https://4smart.cz.

Kapacita CPU:160 MHz - 1600 MHzPočet IP:mnoho
Prostor:až 40  GBPamět:až 4 GB
Swap:25 GBPlatforma:Linux 
Konektivita:1000 MbpsAgregace:
Cena za zřízení:0,- Kč

Porovnat

Hodnotit

Přidat tip


Služba obsahuje

  • Předinstalovaný OS - podle zvolené šablony
  • Plnohodnotný root přístup - ano
  • Vedení reverzních záznamů IP adres - ano
  • Non-stop monitoring sítě - ano
  • Měsíční přenost dat - neomezený
  • Zálohování - uživatelem definované v administraci

PŘIDAT
HOSTING
ZADAT
ČLÁNEK

Porovnat Virtuální hosting

  • Nemáte zatím vybráno nic k porovnání

Porovnat

Odebrat vše

Návody pro C4

Specializovaný hosting

Reklama

* - uvedené ceny hostingových programů jsou bez DPH

Copyright © 2010 - 2018 Hledej-hosting.cz. Všechna práva vyhrazena.   Vytvořeno: Tvorba internetových aplikací - Webnix.cz

Provozovatel nezodpovídá za obsah ani za jakékoliv následky vzniklé používáním tohoto webu.

 

Hodnocení hostingu

 

 

Hodnotit hostingové programy mohou jen přihlášení uživatelé.

Přihlásit

Nemáte-li dosud vytvořen svůj uživatelský účet, zde si ho můžete založit.

Vytvořit uživatelský účet

Přidat hosting do mých tipů

 

 

Přidávat hostingové programy do svých tipů mohou jen přihlášení uživatelé.

Přihlásit

Nemáte-li dosud vytvořen svůj uživatelský účet, zde si ho můžete založit.

Vytvořit uživatelský účet