Přihlásit Registrace

Server hosting

Přistupujte ke svým serverům vzdáleně, bezpečně a zdarma

S příchodem epidemie Koronaviru (COVID-19), je kladen velký důraz na bezkontaktnost. V datovém centru Coolhousing poskytujeme jako součást služeb serverhousingu rackhousingu a dedikovaných serverů tzv. vzdálené služby (remote services). Přečtěte si, jaké výhody můžete využívat z pohodlí domova a zcela zdarma.

Nový rozměr dedikovaných serverů a služeb

Datové centrum Coolhousing přichází s novinkami v rámci dedikovaných serverů a serverových služeb. Jste připraveni?

Virtuální servery s SSD disky za 261 Kč

Datové centrum COOLHOUSING začátkem února aktualizovalo nabídku virtuálních serverů (VPS), ve které se nově nacházejí servery s rychlými SSD disky, jejichž cena startuje na pouhých 261 Kč/měsíčně a to včetně automatického zálohování 7 dní zpět a Anti-DDoS ochrany zdarma!

Virtuální servery 4smart.cz + Outsourcing projektů

Outsourcing znamená, že se o svoje virtuální servery a projekty nemusíte jako zákazník starat. 4smart.cz jako jediný poskytovatel virtuálních serverů nabízí svým zákazníkům služby outsourcingové externí spolupráce. Zajistíme pro Vás údržbu, ale i vývoj. Vše budete mít pod kontrolou Vy, my pro Vás pouze zhotovíme požadovanou činnost. Rovněž Vám nabízíme poradenství, tedy služby konzultanta, pokud plánujete nebo řešíte nějakou významnou fázi svého projektu.

Profesionální virtuální servery 4smart.cz

Projekt 4smart.cz nabízí profesionální služby v oblasti virtuálních serverů které doplňuje o předem připravená řešení – hotové instalace nejrůznějších prostředí pro nasazení webu, poštovní služby, VoIP komunikace, e-shopy, e-learning, apod. Naše služby lze nezávazně vyzkoušet jen za cenu registrace! Navštivte náš web na www.4smart.cz

Akce Zrychlujeme serverhousing je prodloužena do konce března!

Datové centrum Coolhousing prodlužuje svoji úspěšnou akci Zrychlujeme až do 31. března. Tudíž rychlost 1 Gbps pro vaše servery pořídíte za cenu 100 Mbps, a to na celý rok i déle! Užijte si rychlost v roce 2017!

Datové centrum Coolhousing posiluje

Český poskytovatel hostingových služeb Coolhousing v rámci zkvalitňovaní svých služeb a zvýšení výkonu v uplynulých měsících zásadně upgradoval svá elektrická zařízení. A další investice jsou již připraveny!

Coolhousing má výprodej serverů: Ceny již od 640 měsíčně!

Nechcete či nemůžete investovat do pořízení vlastního serveru? Pronajměte si ho! V Coolhousingu teď za výprodejové ceny a se 100% garancí.

V únoru Greenhousing dubluje paměti i disky

Praha, 3. února 2015 – Společnost Greendata, s obchodní značkou Greenhousing, dnes představuje svou únorovou nabídku. Ta je určena všem, kteří hledají spolehlivé server-hostingové řešení a chtějí významně ušetřit. Únorová nabídka totiž přináší v konfiguraci dvojnásobek pamětí, stejně tak i dublovaní disků či dvojitou diskovou kapacitu. Rozšíření je plně zdarma a na dvanáct měsíců.

Novoroční nabídka Greenhousingu je zaměřená na serverhosting i rackhousing

Společnost Greendata, s obchodní značkou Greenhousing, představuje svou novoroční nabídku, která je určena všem, kteří hledají serverhostingové nebo rackhousingové služby. Kromě celkové úspory v ní zákazník nalezne ještě mimořádnou dvacetiprocentní slevu na první tři měsíce provozu, možnost opožděného startu o dva měsíce, smlouvu na dobu neurčitou a garanci vrácení peněz.

Výprodej v Coolhousingu: Server bez starostí za 800 Kč měsíčně!

V Coolhousingu začíná další kolo oblíbeného čištění skladu dedikovaných serverů. Za senzační ceny jsou v nabídce pronájmu fyzických serverů výprodejové sestavy, u nichž zákazník ukončil smlouvu či stornoval objednávku. Váhat se ale nevyplatí – zásoby se tenčí!

Coolhousing založil vlastní CSIRT a uchází se o členství ve sdružení FENIX

Společnost Coolhousing považuje síťovou bezpečnost za jeden z nejdůležitějších závazků každého poskytovatele internetových služeb. Významným krokem ke zvýšení bezpečnosti v autonomním systému Coolhousingu je zřízení vlastního CSIRT, tedy týmu Computer Security Incident Response Team registrovaného u evropské autority TF-CSIRT a zodpovědného za řešení bezpečnostních incidentů.

Coolhousing navyšuje zákazníkům zahraniční konektivitu

Konec léta je v Coolhousingu ve znamení zlepšování konektivity. Po zapojení do slovenského internetového uzlu SIX následuje další pecka z oblasti připojení do zahraničí: Coolhousing zprovoznil třetí tranzitní linku a všem zákazníkům automaticky navyšuje rychlost zahraničního připojení.

Náklady na servery: Držte ajťáky na uzdě

Zdají se vám náklady vaší společnosti na provoz serverových technologií příliš vysoké? Jste si jisti, že nemalé částky vynakládáte efektivně? Spočítejte si cenu v Coolhousingu!

Coolhousing se stává členem slovenského peeringového uzlu SIX

Společnost Coolhousing se 25. srpna 2014 stala členem slovenských peeringových uzlů SIX a SitelIX. Od nynějška bude většina spojení se Slovenskem vedena přímo do peeringových uzlů a nikoli prostřednictvím poskytovatelů zahraniční konektivity, jak tomu bylo doposud. Z pohledu zákazníků bude konektivita do slovenských uzlů postavena na roveň tuzemské konektivitě do NIX.CZ.

Virtuální servery 4smart.cz

4smart.cz nabízí vlastní virtuální server za cenu od 0 Kč / měsíc. To je možné díky převratnému způsobu účtování, kdy účtujeme jen za opravdu spotřebované systémové prostředky. Cena tak závisí pouze na tom, kolik Vaše aplikace spotřebuje procesorového času, kolik alokuje paměti RAM nebo na velikosti síťových přenosů. Uživatele tak vede k úsporně psanému používání a psaní aplikací, což nám společně umožní mnohem efektivnější využití systémových prostředků a tedy i nižší cenu. Pokud Váš VPS neběží, nemá veřejnou IPv4 adresu a žádné zálohy, pak účtujeme 0 Kč / měsíc. Poplatky za využité prostředky se strhávají v pětiminutových intervalech z předplaceného kreditu.
Vše je možné si bezplatně vyzkoušet díky počátečnímu kreditu 10 Kč.

IPv6 Hosting? Ano a se slevou!

IPv6 Hosting? Ano a to se slevou!

Zatím se o tom jen hovořilo, ale nyní je to skutečně stalo. Z centrálního registru IANA mizí poslední dostupné IPv4 adresy. Tento fakt sice neznamená kolaps internetu, ale je třeba si uvědomit, že víc IPv4 adres už prostě není a nikdy již nebude.

Lepší služby za stejnou cenu – to je Coolhousing

Více transitní konektivity za stejnou cenu

Pro všechny nové i stávající zákazníky pripravil Coolhousing speciální upgrade, který ocení každý provozovatel serveru. bylo provedeno plošné navýšení transitní konektivity u všech hostingových služeb. Na své si prijdou majitelé virtuálních a dedikovaných serveru a samozrejme všichni zákazníci server hostingu, farm housingu a rack housingu.

Jak nastartovat svůj hosting?

Hledáte pro svůj hosting opravdu kvalitní zázemí? Nebaví vás hostovat na freehostingu a muset se pořád omezovat malou nabídkou povolených služeb? Změňte to. Vyberte si pro svůj server takové podmínky a služby, které si zaslouží. Proč se spokojit s málem, když můžete mít hodně a za velmi rozumné peníze?

Jaký zvolit operační systém pro server?

Určitě jste už dostali do situace, kdy jste si pořídili nový „čistý“ server a teď přemýšlíte, jaký operační systém by byl pro něj nejvhodnější. Co si vybrat? Windows, Linux nebo Mac X OS či nějakou jinou Unixovou variantu jako například Solaris?

PŘIDAT
HOSTING
ZADAT
ČLÁNEK

Porovnat Webhosting

  • Nemáte zatím vybráno nic k porovnání

Porovnat

Odebrat vše

Porovnat Virtuální hosting

  • Nemáte zatím vybráno nic k porovnání

Porovnat

Odebrat vše

Porovnat Managed hosting

  • Nemáte zatím vybráno nic k porovnání

Porovnat

Odebrat vše

Porovnat Dedicated hosting

  • Nemáte zatím vybráno nic k porovnání

Porovnat

Odebrat vše

Porovnat Serverhousing

  • Nemáte zatím vybráno nic k porovnání

Porovnat

Odebrat vše

Porovnat Rack housting

  • Nemáte zatím vybráno nic k porovnání

Porovnat

Odebrat vše

Návody pro C4

Specializovaný hosting

Reklama

* - uvedené ceny hostingových programů jsou bez DPH

Copyright © 2010 - 2018 Hledej-hosting.cz. Všechna práva vyhrazena.   Vytvořeno: Tvorba internetových aplikací - Webnix.cz

Provozovatel nezodpovídá za obsah ani za jakékoliv následky vzniklé používáním tohoto webu.

 

Hodnocení hostingu

 

 

Hodnotit hostingové programy mohou jen přihlášení uživatelé.

Přihlásit

Nemáte-li dosud vytvořen svůj uživatelský účet, zde si ho můžete založit.

Vytvořit uživatelský účet

Přidat hosting do mých tipů

 

 

Přidávat hostingové programy do svých tipů mohou jen přihlášení uživatelé.

Přihlásit

Nemáte-li dosud vytvořen svůj uživatelský účet, zde si ho můžete založit.

Vytvořit uživatelský účet